trwa/var/www/html//wp-admin

Kombinácia Srí Lanka - Maldivy

Srí Lanka,

Popis ubytovania

Ideálna kombinácia malého poznávacieho okruh Srí Lankou s pobytom na pláži na Maldivách. Historické a kutlúrne pamiatky UNESCO, očarujúca divoká príroda Cejlónu a oddych na biely piesočnatých plážach tropických Maldív v jednom.

Program poznávacie zájazdu

1. Deň

Odlet z Európy na Srí Lanku.

2. Deň: Letisko Colombo – Colombo

Prílet na Srí Lanku. Transfer z medzinárodného letiska Colombo do mesta Colombo. Ubytovanie. Prehliadka hlavného mesta Colombo. Nocľah v Colombo. (Stravovanie: večera)

3. Deň: Colombo – Kandy

Prehliadka bývalého kráľovského mesta Kandy (pamiatka UNESCO). Ubytovanie a nocľah v Kandy. (Stravovanie: raňajky, večera)

4. Deň: Kandy – Sigiriya – Matale – Kandy

Prehliadka opevneného paláca Sigiriya na 200 m vysokej hore nazývanej „Levia skala“ zapísanej v zozname UNESCO. Cestou späť prehliadka skalného chrámu Aluvihara a návšteva koreninových záhrad v Matale. Večer účasť na tradičnom tanečnom programe. Nocľah v Kandy. (Stravovanie: raňajky, večera)

5. Deň: Kandy – Nuwara Eliya – Kandy

Prehliadka okolia mesta Nuwara Eliya a návšteva čajovníkových plantáží a továrne na spracovanie čaju. Región je prezývaný „Malé Anglicko“ pre svoju klímu, architektúru a čajovú kultúru. Panoramatická cesta vlakom spať do Kandy vedie cez hornatú krajinu s výhľadom na Centrálnu vysočinu, zaznamenanú ako prírodné dedičstvo UNESCO. Nocľah v Kandy. (Stravovanie: raňajky, večera)

6. Deň: Kandy – Pinnawela – letisko Colombo - Maldivy

Návšteva slonieho sirotinca v meste Pinnawella. Založený v roku 1975 je v súčasnosti jeden z najväčších svojho druhu na svete. Pozorovanie kŕmenia a kúpania slonov. Transfer na medzinárodné letisko Colombo a prelet na Maldivy. Transfer do plážového hotela. (Stravovanie: raňajky)

7.-10. Deň: Maldivy

Pobyt na Maldivách. (Stravovanie: raňajky, polpenzia, plná penzia alt. all inclusive podľa výberu). Možnosť predĺženia pobytu na Maldivách podľa želania.

11. Deň: Maldivy

Transfer na medzinárodné letisko Male, odlet do Európy. (Stravovanie: raňajky)

12. Deň

Prílet do Európy.

Typy izieb

Kombinácia Srí Lanka - Maldivy

cena na vyžiadanie

Rezervovať

Mapa

Kombinácia Srí Lanka - Maldivy

Termíny a ceny


Kalkulácia (má informatívny charakter)
Zvoľte typ izby/apartmánu
Dátum (od-do)
Počet nocí
Doprava
Individuálna
Stravovanie
Polpenzia
Maximálny počet osôb

Základná cena Počet osôb Cena Zľava Celková cena
Povinné príplatky Počet osôb Cena Zľava Celková cena
Poistenie insolventnosti (0 - 99) 1.50 € 0.00 0.00 €

Konečná cena:
Nezáväzne rezervovať