trwa/var/www/html//wp-admin

Srí Lanka - Veľký okruh

Srí Lanka,

od930€ Objednať

Popis ubytovania

Veľký poznávací okruh Srí Lankou s privátnym sprievodcom zahŕňa 7 svetoznámych historických a kultúrnych pamiatok UNESCO, čajovníkové plantáže, očarujúcu prírodu ostrova a safari v národnom parku. Možnosť kombinácie s pobytom na pláži na Srí Lanke alebo Maldivách.

Program poznávacie zájazdu

1. Deň: Letisko Colombo – Colombo

Transfer z medzinárodného letiska Colombo do mesta Colombo. Prehliadka hlavného mesta Colombo. Ubytovanie a nocľah v Colombo. (Stravovanie: večera)

2. Deň: Colombo – Anuradhapura – Sigiriya

Odchod do vnútrozemia a návšteva prvého hlavného mesta ostrova Anuradhapura.  Pamiatka je uvedená v zozname UNESCO. Ubytovanie a nocľah v oblasti Sigiriya. (Stravovanie: raňajky, večera)

3. Deň: Sigiriya – Polonnaruwa – Sigiriya

Prehliadka opevneného paláca Sigiriya na 200 m vysokej hore nazývanej „Levia skala“. Návšteva bývalého hlavného mesta Polonnaruwa. Obe pamiatky sú zapísaná na zozname UNESCO.  Nocľah v oblasti Sigiriya. (Stravovanie: raňajky, večera)

4. Deň: Sigiriya – Dambula – Matale Kandy

Prehliadka jaskynného chrámového komplexu Dambulla (pamiatka UNESCO). Cestou do mesta Kandy zastávka v koreninových záhradach v Matale. Večer odporúčame účasť na tradičnom tanečnom programe (individuálne). Nocľah v Kandy. (Stravovanie: raňajky, večera)

5. Deň: Kandy

Obhliadka bývalého kráľovského mesta Kandy (pamiatka UNESCO) a prehliadka Kráľovskej botanickej záhrady v Kandy s vyše 5000 rastlinnými druhmi. Nocľah v Kandy. (Stravovanie: raňajky, večera)

6. Deň: Kandy – Nuwara Eliya – Bandarawela

Prehliadka okolia mesta Nuwara Eliya a návšteva čajovníkových plantáží a továrne na spracovanie čaju. Región je prezývaný „Malé Anglicko“ pre svoju klímu, architektúru a čajovú kultúru. Panoramatická cesta cez hornatú krajinu Centrálnej vysočiny zaznamenanej ako prírodné dedičstvo UNESCO. Nocľah v meste Bandarawela. (Stravovanie: raňajky, večera)

7. Deň: Bandarawela – Yala

Pokračovanie cez okolie mestečka Ella na juh k národnému parku Yala. Safari v národnom parku Yala. Yala je domovom množstva divokých zvierat, vrátane 400 slonov ako i najväčšej populácie leopardov na svete. Ubytovanie a nocľah pri národnom parku Yala. (Stravovanie: raňajky, večera)

8. Deň: Kataragama – Yala – Galle - letisko Colombo alt. plážový hotel

Odjazd z hotela. Po ceste späť návšteva koloniálneho mesta Galle zapísaného v zozname UNESCO (v prípade dostatočného priestoru). Transfer do plážového hotela na pobreží alternatívne na letisko Colombo. (Stravovanie: raňajky)

Dodatočné informácie

Veľký poznávací okruh Srí Lankou zahŕňa:
- 8 dní/7 nocí
​- polpenzia
- privátny okruh
- privátny sprievodca
- vstupné
- 7 pamiatky UNESCO
- safari v národnom parku
- možnosť kominácie s pobytom na pobreží alt. predĺženie pobytu na Maldivách

Program a poradie prehliadok môže byť zmenené. Klienti, ktorí začínajú prvý deň príletom na letisko Colombo, musia mať prílet najneskôr do 13.30 pre účasť na prehliadke Colomba. Klienti s neskorším príletom neabsolvujú prehliadku mesta, môžu pokračovať bez prehliadky priamo do Kandy, alebo do hotela v Colombo. Prehliadku mesta Colombo je možné následne absolvovať posledný deň (za príplatok).

Typy izieb

Skupinový okruh Srí Lanka - Veľký okruh

od 930 €/noc Rezervovať

Privátny okruh Srí Lanka - Veľký okruh

od 1030 €/noc Rezervovať

Mapa

Srí Lanka - Veľký okruh

Termíny a ceny


Kalkulácia (má informatívny charakter)
Zvoľte typ izby/apartmánu
Dátum (od-do)
Počet nocí
Doprava
Individuálna
Stravovanie
Polpenzia
Maximálny počet osôb

Základná cena Počet osôb Cena Zľava Celková cena
Povinné príplatky Počet osôb Cena Zľava Celková cena
Poistenie insolventnosti (0 - 99) 1.50 € 0.00 0.00 €

Konečná cena:
Nezáväzne rezervovať